Pepticollagen Antiaging Krem

Anti-aging ‘de esas olan iki ana önemli işlev vardır. Antiaging ,  önleyici ve onarıcı bakım olmak üzere  iki ana fonksiyon üzerinden çalışarak cilt yüzeyinde ve tabakalarında faaliyet göstermeye çalışır.

Pepticollagen antiaging esaslı tüm yolları hedef alarak tasarlanmış , çok yönlü olarak çalışan önemli bir değere sahip  antiaging cilt bakım kremidir.

Antioksidanlar ,çevresel faktörlerin zararlı etkilerini yok etmeye yardımcı olur ve gözle görülür derecede sakinleşmiş bir cilt yaratmaya, cilt sıkılığını artırmaya yardımcı olarak kırışıklık görünümünü azaltmada eşsiz bir rol oynamaya, cilde aydınlık vermeye çalışır.

Pepticollagen içeriğindeki birçok antioksidan ve antiaging amaçlı etken maddeler ile bu amaca hizmet etmeye çalışır. Tüm bu antiaging amaçlı etken maddelerin birbiri üzerinde meydana getirdiği sinerji ile yaşlanma karşıtı etki oluşturmaya ve ipeksi, yumuşak ve hafiflik duygusu yaratmaya yardımcı olur. Çünkü yenileyici bileşenler daha genç bir görünüm sağlayabilmek için cildi canlandırmaya, çevrenin cilt üzerindeki yıkıcı etkilerine karşı mücadele etmeye, lekeleri, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü en aza indirgemek için cildi dolgunlaştırmaya yani peptitler ve kolajenin yenileyici  ilavesi ile ekstra bir güç sağlamaya yardımcı olur.

Pepticollagen, cildiniz için çok şey demektir, ana aktifler olan peptitler ve kolajen ile cildimizi yeniden yapılandırmaya, güçlendirmeye ve dolgunlaştırmaya yardım ederken ,  Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinol  antioksidanları ile anti-aging etki göstermeye ve Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil  gibi bitki özleri ve daha fazlası ile aynı zamanda  cildinizi nemlendirmeye devam ederek bakım yapmaya çalışır.

Pepticollagen  Zarafetin  gücü ve parıltısı ile cildinizi estetiğin doruklarına…